Prodej nemovitostí

Pokud se rozhodnete investovat do nemovitosti v Černé Hoře, můžete počítat s pravideným příjmem. Mít nemovost v Černé Hoře je ideální pro rodinnou dovolenou či ubytování po celý rok. Prohlédněte si naši nabídku nemovstí zde.

Nemovitosti

ikona check

Seženeme Vám nemovitost přesně podle vašeho zadání a požadavku.

ikona check

Vyřídíme kompletní dokumentaci i ke stavbě.

ikona check

Zajistíme právní servis, překladatele a vše připravíme.

ikona check

Náš člověk Vám ukáže krásy Černé Hory.

O vše se postaráme

● Nejprve vás při videokonferenci seznámíme s našim partnerem a vaším osobním specialistou. Představíme Vám Černou Horu a probereme vaše představy o nemovitosti, kterou hledáte.

● Váš specialista vám ukáže několik možností, poté zprostředkuje online prohlídku nemovitostí a seznámí vás s okolím.

● Pokud se Vám nabízené nemovitosti zalíbí, pozveme Vás na inspekční cestu do Černé Hory, kde se seznámíte s nemovitostí osobně. Váš osobní specialista Vám pomůže s organizací cesty do Černé Hory, dále Vám poskytneme nabídky výhodného ubytování, pomůžeme s výběrem letenek a také Vás vyzvedneme na letišti.

● V případě, že najdete nemovitost, která se Vám líbí, sepisuje se rezervační smlouva a skládá se rezervační poplatek ve výši 5.000 EUR.

Poznejte s námi Černou Horu osobně na jedné z inspekčních cest

Nabízíme setkání s vámi na letišti, zprostředkujeme vám ubytování za výhodných podmínek a také organizujeme prohlídky nemovitostí a seznámení s okolím. Rádi pro Vás uspořádáme informativní seminář o Černé Hoře, kde vám poskytneme všechny potřebné informace, které potřebujete vědět o koupi nemovitosti.