Proč s námi spolupracovat?

● Černá Hora, země pyšnící se unikátní krajinou Středozemního moře, často také nazývaná Perlou Jadranu je skvělým investičním objektem a to zejména díky rychle se rozvíjejícímu cestovnímu ruchu.

● Černá Hora je cílem turistů tradičně a v masovém měřítku a čím dál více se také stává vyhledávanou lokalitou celebrit a investorů. Zůstává tak nejrychleji rostoucí ekonomikou cestovního ruchu v regionu. Je bezpečným centrem mezinárodního obchodu a proto má vysoký investiční potenciál.

● Naše firma má dlouholeté zkušenosti s investicemi či prodejem nemovitosti v Černé Hoře, proto Vám se vším rádi poradíme a pomůžeme.

Jak fungujeme?

Naše firma VIDRIERA s.r.o. byla založena cca před 10 lety. Již 3 roky aktivně řešíme investice a projekty v Černé hoře. Zabýváme se prodejem a pronájmem bytů a domů, prodejem pozemků i developerských projektů v České republice a v zahraničí. Veškeré nemovitosti máme od přímych majitelů. Zakládáme si na profesionalitě, ochotě a rychlosti. Zajištujeme kompletní servis s nasledným pronájmem a vyřídíme kompletní administrativu. Své zkušenosti a znalosti si předáváme mezi kolegy ve více než 30 pobočkách. Spoluprácí se zahraničním partnerem CMM jsme naše portfolio rozšířili o další nemovitosti v Černé Hoře.